Denne silikonbaserte glidemiddelet fra Pjur kommer i en stilren, sort flaske med glanset overflate og hvit dekor. Designet er diskret og moderne, med et praktisk lokk som gjør det lett å kontrollere mengden. Flasken rommer 100 ml og glir rett inn i nattbordskuffen eller toalettmappa.
Pjur Original er laget med superkonsentrert silikon som ikke trekker inn i huden. Det betyr at glidemiddelet holder seg glatt lenge, selv under intens bruk. Det er helt uten farge og duft, og kan også brukes som massasje olje for silkemyk hud. Silikonbasert glidemiddel gir deg ekstra varighet der vannbaserte ofte må etterfylles.
Dette er glidemiddelet for deg som liker lange økter, vågal lek og få avbrudd. Du får en glatt, sømløs opplevelse uten kliss, og kroppen beholder den deilige følelsen hele veien. Designet for alt fra sololek til heftig sex og alt imellom.
Gjelder din tilbakemelding et produkt som ikke virket slik det skulle, eller erfaringer som ikke kan forventes å gjelde alle produkter av samme type ber vi deg kontakte vår kundeservice på epost [email protected].
Personlig identifiserbar informasjon, erfaringer som ikke gjelder selve produktet, eller erfaringer som gjelder kundeservice, retur eller et defekt produkt vil ikke bli publisert. Nye innlegg vil bli godkjent av Nytelse.no i henhold til retningslinjene for publisering.
Du må ha personlig erfaring med produktet for å skrive en anmeldelse. Fokuser på dine erfaringer, og vær ærlig i din tilbakemelding. Se våre fullstendige betingelser for produktanmeldelser for utfyllende informasjon.